Słów kilka o najbliższej przyszłości.

Jak pewnie zauważyliście, EDC Review cały czas rozwija się i zmienia dla Was. Z nowych rzeczy, pojawiła się zakładka "Spis artykułów", która pozwoli szybko znaleźć recenzję produktu czy artykuł. Pracujemy również nad nowym layoutem strony, ponieważ doszliśmy do wniosku, że aktualny nie zawsze jest przejrzysty.

Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Na pewno recenzje plecaków i toreb. Ze swojej strony przedstawię The North Face Surge, którego zacząłem używać kilka dni temu. Pucek natomiast przybliży nam Jumbo EDC od Maxpedition z dodatkowymi kieszeniami. Ale to wszystko dopiero po porządnych testach.  Każdy znajdzie coś dla siebie :) Oczywiście będą też inne recenzje i mnóstwo newsów.

Planujemy również nową serię artykułów o nazwie "Budżetowe EDC". O co chodzi? W sklepach czy supermarketach można często spotkać bardzo różne produkty, które mogłyby się nam przydać do EDC lub domu. Problem w tym, że czasem taki sprzęt może się rozpaść zaraz po pierwszym użyciu, a czasem będzie służyć przez lata. Postaramy się sumiennie przetestować ten sprzęt by pomóc Wam kupić ten dobry a ominąć buble. Na pierwszy ogień pójdzie czołówka z Biedronki i śrubokręt z wymiennymi bitami z Castoramy.


Mamy również przyjemność poinformować, że planujemy nawiązać współpracę z Alexem Acherem, zwycięzcą naszego konkursu i autorem bloga "Z biegiem czasu". Co z tego wyjdzie, czas pokaże :) Będziemy was informować na bieżąco! :)

Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie sugestie. Jeśli macie jakieś komentarze, propozycję lub coś Wam się nie podoba w blogu, zapraszamy do kontaktu :)

Komentarze