Scyzoryk dla płci pięknej

Jak wiadomo, noże i scyzoryki są bardzo użytecznymi narzędziami na co dzień. Jednak większość z nas kojarzy je z mężczyznami. A co z płcią piękną?Otóż firma Victorinox posiada w swojej ofercie scyzoryki odpowiednie dla naszych kobiet. Polecam przyjrzeć się całej gamie Vicków Classic'ów w barwnych okładkach.

Poniżej prezent dla mojej dziewczyny. Po długim czasie przekonała do codziennego noszenia przy sobie czegoś ostrego a Classic posiada wszystko co jej potrzeba (no może oprócz otwieracza do butelek :)

Tak więc przy najbliższej okazji wymagającej prezentu, polecam przejrzeć oferty scyzoryków :)

Victorinox Classic Romantic Modern


Komentarze

  1. Moja Pani (od pewnego czasu już ślubna) ma już ode mnie i małego żółtego Ramblera przy kluczach, i kartę surwivalową Vicka w torebce, oraz RÓŻOWEGO Spartana, który to zawsze robi furorę na babskich spotkaniach, kiedy okazuje się że jedynym korkociągiem (bo nie ma babskiego sabatu bez wina) w promieniu wielu mil jest korkociąg w tymże Spartanie. A jaki szacun zonak dostaje od okolicznych facetów kiedy wyjmuje z torebki Vicka i potrafi śrubkę jakąś przykręcić ;)
    Że o zrobieniu kanapek dla mnie już nie wspomnę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do robienia kanapek polecam RAT'a 1, równiez dostepny w wersji kobiecej :)

    http://www.bladehq.com/imgs/manual-knives/ontario-manual/rat-model-2/ontario-randall's-adventure-training-pink-rat-model-1-folder-8865-large.jpg

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz