Road Shower - prysznic w plenerze.

Kto z was, będąc dłuższy czas na wyjeździe na łonie natury, nie spotkał się z problemem braku dostępu do bieżącej wody? A nie ma nic bardziej orzeźwiające go niż prysznic po całym dniu aktywności fizycznej lub z rana na rozbudzenie. Jeśli spotkaliście się z taką przeszkodą, może zainteresuje was Road Shower


Road shower jest to zbiornik na wodę który możemy przymocować praktycznie do każdego samochodowego bagażnika dachowego. W zestawie otrzymujemy elastyczny wąż ze słuchawką (z różnymi trybami pracy), dzięki któremu poczujemy się jak w domu, pod prysznicem. 


Road shower pomieści ok 19 litrów wody co pozwala na 2-3 prysznice. Zawartość podgrzewana jest dzięki promieniom słonecznym i może nagrzać się do ok. 40 stopni (również w trakcie jazdy). Dodatkowo woda uwalnianlna jest pod ciśnieniem 1 bara dzięki czemu dokładnie wyczyścimy się z kurzu, brudu czy nałożonego szamponu. Zestaw może nam również służyć z powodzeniem do mycia sprzętu w terenie.


Jeśli wybieramy się autem w teren a przysznic nie będzie nam potrzebny, warto wiedzieć że Road Shower został wykonany jedynie z nietoksycznych materiałów. Dzięki temu możemy uzupełnić go woda pitną.


Produkt wydaje mi się bardzo pożyteczny na wakacyjne wypady a do tego ładnie się prezentuje wiec nie zepsuje designu nawet nowoczesnych samochodów. Idealnie sprawdziłby się również, np na festiwalu Woodstock (lub innych eventach tego typu) gdzie trzeba spędzić godziny w kolejce do prysznica :) Mozliwości wykorzystania jest wiele.

Komentarze

Prześlij komentarz