Matador Pocket Blanket - coś do siedzenia zawsze pod ręką.

Lato, wakacje, słońce. W ładną pogodę szkoda siedzieć w domu czy knajpie więc wiele osób wybiera opcję plenerową- las, plaża, rzeka itp. Bo gdzie zimne piwo smakuje tak dobrze jak w ciepły dzień nad wodą :) ? W takich chwilach człowiek stara się zabierać ze sobą jak najmniej rzeczy. Pozostaje jednak pytanie na czym usiąść w takiej sytuacji? Gleba nie zawsze się do tego nadaje, np. po deszczu, a zabieranie ze sobą koca to nie zawsze wygodne rozwiązanie. W takich chwilach przydałby się Matador Pocket Blanket.


Jest to przenośny koc o wymiarach 137 cm na 111 cm. Po złożeniu na 7 części i włożeniu do specjalnego "etui" zajmuje tyle miejsca co telefon czy portfel więc z łatwością będziemy mogli zabrać go w plener, nawet gdy nie dźwigamy plecaka. Oczywistą rzeczą jest, że koc tego typu nie będzie gruby więc nie odizoluje nas od zimnej gleby. Jednak dobrze sprawdzi się przeciwko tej mokrej czy brudnej.

Matador Pocket Blanket to, wg mnie, produkt ciekawy i pożyteczny na wiosnę i lato. Towar sprzedawany jest za wielką wodą, gdzie jego cena jest przystępna (25 dolarów). U nas niestety wątpie, aby ktoś chciał tyle zapłacić więc pozostaje szukanie tańszych odpowiedników.


Komentarze