Będzie się działo!

Jak zapewne wielu z Was zauważyło, częstotliwość wpisów ostatnimi czasy, szczególnie na blogu, spadła. Wynika to z wielu powodów, min. wakacyjnego okresu, niemniej przepraszamy i obiecujemy poprawę oraz zmiany :)

Intensywnie pracujemy nad przeniesieniem bloga na nasz własny serwer, co, przy pomyślnych wiatrach nastąpi niebawem! W związku z tym chcielibyśmy poznać Wasze opinie w kwestii tego, co powinniśmy poprawić, szczególnie, jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność EDC Review. Odpowiedzcie, jeśli możecie na poniższe pytania w komentarzach:

1) Czy obecny wygląd bloga jest wygodny przy przeglądaniu i nowy powinien prezentować się podobnie, czy może zupełnie się zmienić? Jeśli tak to w jakim kierunku?

2) Czy, wg. Was, brakuje jakiś działów lub któreś z obecnych są zbędne?

3) Jak ocenianie pojawiające się na blogu newsy? Powinny zostać, zniknąć a może ulec zmianie np. w kierunku krótkich felietonów lub naszych przemyśleń związanych z EDC?

4) Jak oceniacie zdjęcia w recenzjach?

5) Chcielibyście stworzenia na blogu oddzielnego działu, w którym umieszczalibyśmy Wasze zestawy EDC i teksty?

6) Mogliście już zobaczyć na blogu recenzję zawierającą krótkie filmy. Jak je oceniacie? Chcielibyście więcej filmów, video recenzji i nagrań z testów?

7) Co innego, nowego czy nietypowego, widzielibyście jeszcze na blogu?


Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękujemy :) Chcielibysmy, żebyście wzieli udział w tworzeniu nowej wersji naszego bloga.


Jeśli chodzi o plany na najbliższy czas to na pewno pojawi się recenzja noża od Spyderco! Chcecie zgadnąć którego? Wkrótce także zagości tekst o nożu marki CRKT oraz o jednym z małych multitooli Leathermana. A także coś zupełnie z innej beczki.Pozdrawiamy, 


EDC Review.

Komentarze