Pelican ProGear - Elite Luggage - walizki gotowe na wszystko!

Firma Pelican znana jest głównie ze względu na wszystko odporne skrzynie i pojemniki, które produkuje. Do tej pory z jej oferty korzystało wojsko i najwięksi zapaleńcy od dziś może każdy, nawet, jeśli najbardziej ekstremalną wyprawą, jaką planuje jest wyjazd z biurem podróży.  Wszystko dzięki nowej linii produktów firmy Pelican – Elite Luggage.


Elite Luggage to seria walizek zgoła przypominająca wszystkie inne tego typu, z tą różnicą, że stworzona tak jak inne produkty firmy Pelican. Walizki są wodoodporne dzięki zastosowaniu mocnego znanego z innych produktów zamknięcia i potężnej uszczelki. Wodoodporność testowano w zanurzeniu na głębokość jednego metra w czasie jednej godziny.  Deszcz, śnieg ani zatonięcie nie są, więc dla nich najmniejszym problemem. Walizki są też odporne na zgniecenie dzięki podwójnej konstrukcji ścianek, przeszły statyczny test na obciążenie blisko 700 kilogramów i swobodny upadek z wysokości z zawartością warzącą ponad 11 kilogramów. Mało, która walizka przetrwa takie testy!

W sprzedaży dostępne trzy rodzaje walizek różniące się wielkością są to odpowiednio: CARRY ON, WEEKENDER i VACATIONER, odpowiednio 22, 27 i 30 cali. Do każdego modelu dostajemy inny zestaw dodatkowych organizerów pozwalający na jeszcze lepsze spakowanie Elite Luggage.

Walizki dostępne są w 6 kolorach: niebieskim, czarnym, czerwonym, pomarańczowy, fioletowy i orchid, który jest wariacją na temat fioletowego.


Pelican ProGear Elite Luggage to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że ich bagaż będzie bezpieczny zawsze i bez względu na okoliczności. Cena niestety jest bardzo wysoka i wynosi od 400 do 600 dolarów zależnie od wersji.

Źródło: http://www.pelican.com/luggage/

Komentarze

  1. " i upadek z wysokości ponad 11 kilogramów " upadek z wysokości kilogramów? :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz