Leatherman Tread - narzędzia zawsze pod ręką... a właściwie na ręku.

Leatherman to firma znana wszystkim i słynąca głównie z produkcji multitooli. Tym razem jednak postanowiła wyjść poza kanon i zaprezentowała coś nowego - multitool w postaci bransoletki na nadgarstek. Mowa tu o Leatherman Tread.


Historia powstania tego nietypowego narzędzia zaczęła się w Disneylandzie. Ben River, prezes firmy, wybrał się tam z rodziną. Jednak ochroniarz nie chciał go wpuścić ze Skeletool'em i zaczął myśleć nad sprzętem mniej rzucającym się w oczy, z którym przejdziemy każdą kontrolę ochroniarzy, a nawet wejdziemy do samolot. Wynikiem rozmyślań jest właśnie Tread.Tread zawiera 25 podstawowych narzędzi. Znajdziemy tu między innymi liczne śrubokręty, klucze, otwieracz do butelek, haczyk do cięcia, zbijak do szyb i inne. Całość wykonana została ze stali nierdzewnej i dostępna jest w kolorze czarnym i srebrnym. 

Jeśli ktoś nie widzi potrzeby noszenia samej bransoletki, będzie również możliwość zakupy Treada z zegarkiem.

Produkt ten oczywiście nie zastąpi zwykłego, poczciwego toola z kombinerkami, jednak jest na pewno ciekawych i w pewnym stopniu innowacyjnym produktem. Szkoda tylko, że cena oscylować będzie w granicach 150 - 200 dolarów. Więcej do poczytania na STRONIE producenta.


Komentarze

  1. Leatherman to firma znana wszystkim i słynąca głównie z produkcji multitooli. Tym razem jednak postanowiła wyjść poza kanon i ... leathermantread.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz