!! KONKURS !!

Od ostatniego konkursu (LINK) minęło już trochę czasu więc wypadałoby zorganizować coś nowego :)

Do rozdania będą trzy mini narzędzia! Recenzję Melonowych kluczyków mogliście przeczytać jakiś czas temu na blogu (LINK #1 oraz LINK #2). Teraz dajemy wam szanse na zdobycie trzech z nich - do wygrania są: LILU, ROWER oraz MAŁA RYBKA. Tym razem będzie to konkurs fotograficzny, a tematyka luźno powiązana z EDC. Co trzeba zrobić, aby wygrać nagrodę? Otóż konkurs będzie przebiegać etapowo:


1. Aby wziąć udział w konkursie, do 5. marca należy przesłać zdjęcie o tematyce związanej z EDC (swój zestaw, gadżet, inne ciekawe zdjęcie,itp.) na adres edcreview@gmail.com

2. 8. marca opublikujemy na naszym FanPage'u album ze wszystkimi nadesłanymi zdjęciami w komentarzach. 

3. Następuje głosowanie za pomocą polubień na Facebook'u pod dodanymi przez nas zdjęciami 

4. Głosowanie publiczności potrwa do 19. marca a ostateczne wyniki zostaną podane 22. marca.

Autor zdjęcia z największą liczbą polubień dostanie od nas jeden kluczyk, który sam będzie mógł wybrać. Osoba, z drugą w kolejności liczbą "lajków", wybierze sobie drugi kluczyk. Trzeci i ostatni kluczyk zostanie rozlosowany pośród WSZYSTKICH osób, które oddały głos na którekolwiek zdjęcie konkursowe na Facebook'u.
Wszystko jasne? Także aparat i myszka w dłoń i do roboty :) Warto przesłać zdjęcia, warto głosować, szanse na wygraną są duże!

Mała rybka

Rower

Lilu

Komentarze