Zapalniczka plazmowa Plazmatic X Dual Beam - gratka dla gadżeciarzy

Myśląc o zapalniczce, większości z Was do głowy przychodzi popularny i niezawodny BIC lub klasyczne Zippo. Jeśli jednak poszukujecie czegoś nowoczesnego, może zainteresuje Was zapalniczka plazmowa Plazmatic X Dual Beam.


Jest to zapalniczka wymiarami i (częściowo) wyglądem przypominające wspomniane Zippo. Z jedną różnicą - nie wykorzystuje gazu czy benzyny, a jest całkowicie elektryczna. Dodatkowo łądowana jest przez USB dzięki czemu daje nam to praktycznie niewyczerpane źródło ognia.

Oprócz ciekawego wyglądu, Plazmatic ma również dużą zaletę - jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Ulewny deszcz? Całkowite zamoczenie? Huragan? Nic nie stoi na przeszkodzie aby ją odpalić.

U producenta znajdziemy cały wachlarz zapalniczek w cenach od 50 do 70 dolarów więc zdecydowanie jest  to oferta skierowana dla gadżeiarzy. Reszta pozostanie przy tanim i niezawodnym BICu :)


Komentarze

  1. Kupilem podrobke na aledrogo za 60 zl. Druga awaria unieszkodliwila ja po tygodniu uzytkowania. Takze jak kto chce ale wychodzi drogo

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz