The STUFF - męskie targi już 9. kwietnia

Przypominam - już w najbliższą niedzielę (9.04) odbędą się w Warszawie męskie targi The STUFF (LINK), których patronem medialnym jest EDC Review. Co na nich znajdziecie?
THE STUFF – MĘSKIE 
TARGI 9 KWIETNIA BABKA DO WYNAJĘCIA, WARSZAWA, MŁOCIŃSKA 5/7 
11:00 – 19:00 WSTĘP WOLNY 

W odpowiedzi na potrzeby realizacji własnych pragnień związanych ze światem mody czy sztuki, a także wiedzy, pielęgnacji swojego ciała czy motoryzacji stworzyliśmy prawdziwy, męski event. Zareagowaliśmy na głód spowodowany brakiem podobnych wydarzeń i postanowiliśmy zorganizować coś specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu. 

Zawsze chciałeś wyglądać niczym najsłynniejszy piłkarz świata po godzinach swojej pracy? Przyjdź zobaczyć co do zaoferowania mają dla Ciebie marki najwyższej klasy. 

Poza najlepszymi brandami z kategorii fashion, które będziesz mógł zobaczyć i dotknąć, spotkasz się również ze strefą wiedzy, gdzie będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności. Tutaj zaprosiliśmy specjalistów zajmujących się dziedzinami życia, które są ostatnio bardzo popularne. Chętnie podzielą się z Tobą doświadczeniem oraz inspiracją. 

Dzisiaj prawdziwy mężczyzna jest tym, który dba o siebie w odpowiedni sposób, dlatego też pomyśleliśmy o strefie pielęgnacji i urody. Fizyczna strona bycia mężczyzną? Kultywacja sportowej sylwetki? Na to odpowiedzią jest wyżej wymieniony kawałek przestrzeni, na której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego 'ja'. 

Oczywiście nie zapomnieliśmy o Twoim apetycie – w strefie FOOD & CHILLOUT będziesz mógł zrelaksować się oraz napełnić spragniony pokarmu żołądek. 

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The STUFF. Odbędzie się w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka do wynajęcia. W pobliżu CH Arkadia będziesz mógł odkryć świat pełen męskich tajemnic. 

Już wkrótce. THE STUFF


Komentarze