Wiosna nadciąga a EDCrev razem z nią!


Każde spojrzenie za okno utwierdza nas w przekonaniu, że wiosna atakuje pełną parą i nic już jej nie powstrzyma! Jesteśmy na to gotowi od dawna a będziemy mieli dla was kolejne teksty dotyczące EveryDayCarry oraz zmiany dotyczące samego bloga.

Na początek oddamy w wasze ręce dwuczęściowe testy torby Tasmmianian Tiger Document Bag i plecaka Condor II Maxpdition, najpierw opiszemy nasze pierwsze wrażenia po spotkaniu z tymi produktami a następnie przemyślenia związane z ich dłuższym użytkowaniem. Postaramy się, o ile to możliwe, porównać ich wykonanie i przydatność w mieście. Porównany też Condor'a ze zwykłym miejskim plecakiem, by ostatecznie stwierdzić czy inwestowanie niemałych pieniędzy w specjalistyczny sprzęt ma racje bytu.
TT DocumentBag
(zdjęcie ze strony producenta)
Maxpedition Condor II
(zdjęcie ze strony producenta)
Oprócz tych dwóch, dużych testów mamy dla was również serię mniejszych recenzji. Wnikiliwym okiem przyjrzymy się termosowi firmy ESBIT i naszym nożom: Kershaw Cryo, Ontario RAT1, CRKT Desert Hammond Cruiser oraz Gerlach Trener.

Bloga natomiast wzbogacimy o stronę zawierającą hiperłącza do naszych ulubionych stron związanych z EDC i wszelką taktycznością. Planujemy wzbogacić recenzje o filmy. Chcielibyśmy także prosić o wszystkie opinie zarówno w komentarzach jak i na nasz adres mailowy: edcreview@gmail.com Tymczasem pora odejść od komputerów i wyruszyć na pierwsze długie wiosenne spacery!

Do przeczytania!
Ekipa EDCrev.

 P.S.
 Już niedługo- pierwszy konkurs z nagrodami :)

Komentarze