Lattice - tytanowy organizer do kluczy

Sposobów na uporządkowanie kluczy jest całe mnóstwo. Jedni używają w tym celu żeglarskiej szekli, inni śruby z nakrętką, a jeszcze inni spinki do rowerowego łańcucha. Ważne żeby było to praktyczne, wygodne i jakby nie patrzeć- estetyczne. 

Dla tych, którzy nie lubią majsterkować, przedstawiamy gotowe rozwiązanie zza wielkiej wody- Lattice. 


Lattice jest to pewnego rodzaju szekla, w której możemy zamontować swoje klucze (najlepiej żeby były tego samego typu ale nie jest to konieczne) i używać ich jak narzędzia w scyzoryku. Dodatkowo przymocowane jest metalowe kółko które pozwala dołączyć do zestawu nietypowy klucz (np. od samochodu), pendrive'a itp.

Do wyboru jest wersja przeznaczona na 3, 6 oraz 9 kluczy.


Do tego otrzymujemy otwieracz do butelek, który zajmuje miejsce jednego kluczyka.

To, co producent podkreśla jako jedną z największych zalet, to materiały z którego Lattice zostało wykonane. Zarówno cały "stelaż", śruby mocujące klucze czy dodatkowy otwieracz są tytanowe. Gwarantuje to odporność na trudne warunki i uszkodzenia mechaniczne.


Wg mnie pomysł jak najbardziej trafny. Szybki i łatwy dostęp do bez efektu "dzwonienia" w kieszeni :)

A wy jak macie zorganizowane swoje klucze? Zdjęcia mile widziane. 

Komentarze

 1. ciekawe poda warunkiem że nie ma się drzwi zamykanych na gerdę czy sezama i inne długie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, długi klucz to moje przekleństwo. A patent ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. dobra dobra, tylko gdzie to dostać? jakoś nie widzę ani za wodą ani, tym bardziej, u nas; było kilka takich projektów na kickstarterze już, ale ofc ~10-20$ + kolejne 10 za ship poza usa O.o
  jeśli kosztowałoby to sensowne pieniądze to byłby całkiem fajny patent... ale że to tytan to pewnie ~20$ ;/
  @ja - śruba + nakrętka i chyba pół roku zbieram się za zakup jakiegoś locktite'a bo cholerstwo lubi się luzować (jeden klucz to gerda z takim półkolistym otworem) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomasz, jeśli nie zależy Ci na nowoczesnym designe to klucze można równie skutecznie szczepić żeglarska szeklą :) polecam sprawdzić

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz