Trivoly - zmień zwykły zegarek w smartwatch

Smartwatche są co raz bardziej popularne i zapewne część z Was docenia ich funkcje i możliwości. Mają one jednak swój specyficzny "design", który nie każdemu pasuję. Jest jednak na rynku produkt o nazwie Trivoly, który pozwoli Wam przekształcić ulubiony, klasyczny zegarek, w smartwatcha o okrojonych funkcjach.


Trivoly to prosta konstrukcja - płaski, plastikowy dysk z możliwością wibracji i jedną dioda. Podczepiony pod kopertę zegarke może mierzyć naszą aktywność (krokomierz, pulsometr) oraz informować nas o każdym powiadomieniu za pomocą światła i wibracji. 

Posiada również funkcję zdalnego uwalniania migawki w aparacie, co spodoba się wielu (co by nie musieć robić więcej "samojebek").

Cena jednak spora - 99 dolarów. 

Komentarze

  1. Świetny gadżet na prezent dla faceta i nawet zastanawiam się, czy kupić swojemu na Gwiazdkę. Zbliżają się święta, a tylko dla niego jeszcze nic nie zaplanowałam. Bardzo ciekawy ranking smartwatchy jest na tej stronie https://poranaruch.pl/smartwatch-meski-opinie-ranking/ Można wybrać odpowiedni i w najlepszej cenie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz