Drugi konkurs EDC Rev - krótki komentarz.

Konkurs już za nami, nagroda idzie pocztą do zwycięzcy, a my raz jeszcze dziękujemy za wspólną zabawę. Chcielibyśmy odpowiedzieć na Wasze zastrzeżenia co do bloga, które zamieszczaliście w komentarzach.


1) Częstsze aktualizacje i większa liczba nowych postów.

Łatwo mówić, trudniej zrobić :) Nie ukrywamy, że bloga tworzymy hobbystycznie, a nie dla zarobku. Mamy dużo innych zajęć, pracę, szkołę, dziewczyny i czasem trudno znaleźć czas na napisanie nowych tekstów. Robimy jednak co w naszej mocy aby w miarę regularnie pojawiały się nowe teksty

2) Więcej recenzji

Sytuacja podobna jak w punkcie 1., jednak dochodzi tu również kwestia posiadanego sprzętu. Staramy się jak możemy zdobywać nowe produkty do recenzji, jednak czasem na przeszkodzie stoją, jak zawsze, finanse :) Z optymizmem patrzymy w przyszłość i już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy - nawiązaliśmy kontakt z dużym producentem i dystrybutorem oświetlenia więc w przyszłości możecie się spodziewać testów kilku latarek :)

3) Layout strony

Tu zdania są podzielone - jednym się podoba minimalizm i ciemna oprawa, innym przeszkadza. Popróbujemy różne kombinacje w najbliższym czasie i może zmniejszymy kontrast pomiędzy tłem a białymi literami.

4) Dłuższe teksty

Pracujemy nad tym :) Myślę, że poprawę widać chociażby w recenzji TNF Surge'a czy Gerbera FIT'a.

5) Więcej konkursów 

Wiadomo, miło zdobyć jakiś gadżet za darmo :) Na pewno nie zaprzestaniemy organizować konkursów, ale kiedy pojawi się kolejny- tego na ten moment nie możemy określić.W przypadku innych zastrzeżeń i pytań zapraszamy do kontaktu :)

Komentarze

 1. Pisałem już w komencie pod konkursem, ale może umknęło: zróbcie konkurs na najlepszą reckę posiadanego sprzętu. Na pewno Czytelnicy mają sporo różnego szpeju, więc różnorodność by była i zarazem różne punkty widzenia na sprzęt.
  Layout jest ok, ważne, żeby litery kontrastowały z tłem i to jest spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł ciekawy, pomyślimy nad tym. Dzięki za propozycję :)

   Usuń
  2. +1 dla pomysłu z tymi recenzjami :) na pewno będzie więcej czytania.

   Usuń

Prześlij komentarz