FireStash - zapalniczka do kluczy od TrueUtility

Zapalniczka to dla wielu palących i niepalących podstawowy element zestawu Every Day Carry. Jeśli wychodzicie z podobnego założenia to może zainteresuje Was produkt od True Utility- FireStash,

FireStash to zapalniczka benzynowa o kształcie kapsułki. Składa się ona z dwóch części- właściwej zapalniczki oraz nakrętki z metalowym kółkiem, dzięki czemu idealnie nadaje się jako breloczek do kluczy. 
Całość nie jest duża, (wymiary 4,5 cm x 1,5 cm x 1,5 cm) więc nie będzie nam przeszkadzać w kieszeni. Szczelna nakrętka oraz oring zapewniają całkowitą wodoodporność. Tego jestem pewien- recenzowaliśmy już jeden produkt od True Utility (CashStash) i nie było z tym problemów.


FireStash nie spełni roli podstawowej zapalniczki dla palaczy- odkręcanie i dokręcanie za każdym razem nie będzie wygodne. Jednak jako zapasowe źródło ognia sprawdzi się idealnie. Cena nie jest wygórowana- około 30 - 35 zł.

Jeśli podoba Wam się pomysł noszenia zapalniczki przy kluczach, polecam sprawdzić jak w tej roli prezentuje się zwykły mini Bic - LINK.

Komentarze

 1. Jeżeli to benzynowa zapalniczka to może być problem z wietrzeniem benzyny. W Zippo po zalaniu do pełna po dwóch tygodniach brakuję benzyny,

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze przyznam że nie wiem jak z tym jest, ale weźmy tez pod uwagę że FireStash jest wodoodporne=szczelnie zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
 3. mam podobna tylko z innej firmy i nie ma zadnego problemu z wietrzeniem benzyny.
  zalana paliwem okolo 2 lata temu, uzywana sporadycznie jak nie ma innego zrodla ognia, benzyna ani troche nie wietrzeje dzieki szczelnosci pojemnika.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz